background img
3 sene ago
15007 Views

Silkroad vSro NPC programı item ve npc ekleme

Written by
Silkroad vSro NPC programı item ve npc ekleme silkroad kaynak konu banner

Silkroad Online private server edit işlerinde uğraşan arkadaşlar NPC ekleme ve item eklemenin ne kadar zor olduğunu bilirler saatlerce uğraşıp bir npc yi bile zar zor eklerler, item eklemekte cabasıdır. Bu zorluk nedeni ile bir çok server npc eklemekten kaçınır onun yerine var olan npclere üç, beş item ekleme ile yetinirler, sevgili Nazif silkroad edit yapanlar için bana kalırsa en önemli üç programının arasına girecek bir program yapmışki muhteçem bir program, öyle artık saatlerce uğraşmanıza gerek kalmadan 5 – 10 dakika içinde yeni npcnizi ekliyeceksiniz. (içine item eklemek bu süreye dahil değil tabiki) Daha sonra itemlerini ekleyip keyfini süreceksiniz artık günlerce haftalarca npc eklemek ile uğraşmanıza gerek kalmiyacak. Programın çalışması için en önemli kısım Sql üzerindeki _RefObjChar, _RefObjCommon, _RefShop, _RefShopGroup, _RefShopItemGroup, _RefShopTab, Tab_RefHive, Tab_RefNest, Tab_RefTactics ve _RefShopTabGroup tablolarının düzenlemelerinin yapılması gerekli videonun ilk başında nasıl yapılması gerktiğini anlatmakta.

Silkroad vSro NPC programı item ve npc ekleme Videolu anlatım

Video İçeriği

00:01 – 08:00 SQL üzerindeki _RefObjChar, _RefObjCommon, _RefShop, _RefShopGroup, _RefShopItemGroup, _RefShopTab, Tab_RefHive, Tab_RefNest, Tab_RefTactics ve _RefShopTabGroup tablolarının düzenlemelerinin yapılması.
08:01 – 09:54 vSro NPC programının sql ile bağlantısının yapılması
09:55 – 22:55 Yeni NPC ekleme anlatımı
22:56 – 39:10 Yeni eklene NPC ye item ekleme ve ücretlerinin yapılandırması
39:10 – 41:49 Video bitti

vSro NPC programı download linki

Download Link

 

Program ile ilgili görseller

Silkroad vSro NPC programı item ve npc ekleme

Silkroad vSro NPC programı item ve npc ekleme

Not: Vsro Npc Programı 19 ocak 2013’de son güncellemesini almıştır ve Versiyon 1.4a olmuştur. Bu yeni versiyonda gelen yenilikler sos parlama efektleri değiştirme, artı basma, parlama renkleri ve şekilleri değiştirme olarak gelmiştir.

 

Article Categories:
Programlar · Video

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir