background img
3 sene ago
9382 Views

Silkroad Failed to connect to server hatası C7 C8 C9 C10

Written by
Silkroad Failed to connect to server hatası C7 C8 C9 C10 silkroad kaynak konu banner

Silkroad Failed to connect to server hatası C7 C8 C9 C10 bu aldığınız hatalar genellikle bağlantı problemleri ile alakalı hatalardır. Bu şekilde hatalar alıyorsanız ilk önce internetinizin olup olmadığına bakınız.

Silkroad Failed to connect to server hatası C7 C8 C9 C10 anlatımları

C7 Hatası Nedeni ve Çözümü

Bu hatanın nedeni Silkroad online sunucuların boşaldığı ve bir kaç dk içerisinde sorunun giderileceği anlamına gelmektedir.

C8 Hatası Nedeni ve Çözümü

C8 Hatası genellikle oyuna yeni update geldiğinde alınmaktadır. Çoğu oyuncu oyuna sro_client.exe den giriş yapmaktadır. Sro_client.exe den giriş yapan oyuncular update dosyalarını alamadığı için C8 hatası alırlar. Hatanın çözümü çok kolaydır. Silkroad.exe den giriş yapınız launcher güncelleme dosyalarını aldıktan sonra sorununuz düzelecektir.

Silkroad Failed to connect to server hatası C7 C8 C9 C10

C9 Hatası Nedeni ve Çözümü

Bu hata sunucu ile bilgisayarınız arasındaki bağlantı ile alakalıdır. Aldığınız bu hatasanın nedenlerini üç kısma ayırabiliriz

1 – Silkroad sunucularına oyuncuların aşırı yüklenmesiden, server kapasitesinin limitinin dolmasından dolayı sunucu ile bilgisayarınız arasındaki bağlantının tam olarak sağlanamamasından olabilir.
2 – Bilgisayarınızda firewall programınızın var ise programın silkroad.exe’nin internete ulaşmasına izin vermediğinde meydana gelebilir. Silkroad.exe’ye izin veririldiğinde sorun çözülmüş olur.
3 – Modeminize Wifi üzerinden bağlantı kuruyorsanız internet hızının yavaşlığından kaynaklana bilir. Modeminize daha yakın kaliteli sinyal mesafesinde konumlanın. Modeminizin yanında telsiz telefon tarzı modemin sinyallerini engeleye bilecek araç gereçler bulundurmayın.

C10 Hatası Nedeni ve Çözümü

Bu hata genellikle aynı bilgayarda loader ile iki adet silkroad açınca meydana gelmektedir. Hatayı gidermek için silkroad klasörünü çoğaltmanız gerekli örneğin bir tane C diskine silkroad klasörü ekleyin bir tanede D diskine oyuna girişte ayrı ayrı silkroad dosyalarını seçerseniz sorununuz düzelecektir.

Article Categories:
Hatalar

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir