background img
3 sene ago
3325 Views

Query ile Char Adından Ban Atmak ve Banını Kaldırmak Silkroad

Written by
Query ile Char Adından Ban Atmak ve Banını Kaldırmak Silkroad Kaynak Konu Görseli

Query ile char adından ban atmak ve banını kaldırmak silkroad online private serverlerin çoğu web admin panellerinde char adı ile banlama veya char banını açma yok bu yüzden serverda sql üzerinden banlamamız gerekiyor. Sql üzerinden banlamak içinde kod bilginiz olması gerekli çoğu server sahibininde kod bilgisi yok hali hazırda bu yüzden sizlere yardımçı olması amaçı ile bu query ile char adından ban atmak ve banını kaldırmak kodunu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Query ile char adından ban atmak ve banını kaldırmak kodları

Query ile char adından ban atmak

Kutu içerisindeki kodu kopyalayınız ve sql üzerinden new query ile yeni bir query sayfası açınız kopyaladığınız kodu yapıştırın yedinci satırda bulunan “SET @CharName = ‘CharAdi’—” char adı yazan yere banlamak istediğiniz karakterin ismini yazınız.
On yedinci satırda bulunan “ET @Reason = ‘Ban Sebebi'” ban sebebi kısmına banladığınız oyuncunun neden banladığınıza dair bir açıklama yazınız.
On sekizinci satırda bulunan “SET @Begin = ‘2012-05-01 00:00:00.000’ — Baslangic –” tarih bölümüne ban tarihinin başlanğıcınız yazınız.
On dokuzuncu satırda bulunan “SET @End = ‘2040-01-01 00:00:00.000’ — Bitis –” tarih bölününede banın ne zaman kalkacağını yazınız ve Execute yapınız

 

Query ile char adından banını kaldırmak

Kutu içerisindeki kodu kopyalayınız ve sql üzerinden new query ile yeni bir query sayfası açınız kopyaladığınız kodu yapıştırın yedinci satırda bulunan “SET @CharName = ‘Char Adi’—” char adi kısmına banını kaldırmak istediğiniz karakterin ismini yazınız ve Execute yapınız

Article Categories:
Query

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir